fbpx

Kapet shqiptari i dënuar me 18 vite burg në Itali

ekstradim.jpg

Një shqiptar u arrestua nga policia ditën e sotme, pasi u zbulua se ishte i shpallur në kërkim dhe i dënuar në Itali me 18 vite burg, ku edhe do të ekstradohet.

Robens (Arben) Berberi 52 vjeç,  banues në Durrës, u arrestua në qytetin bregdetar.

Ai është dënuar nga Gjykata e Milanos në Itali me 18 vite burg për veprat penale “Organizatë kriminale” dhe “Trafik narkotikësh”

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *