28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Kapet shqiptari, pjesë e bandës së serbit ‘Igor Rusi’

spot_img

Policia italiane ka arritur të vendosë në pranga shqiptarin Afrim Bejzaku, i cili akuzohet se ka qenë pjesë e bandës kriminale të serbit të tmerrshëm ‘Igor Rusi’. Ai është arrestuar në provincën e Ferrarës.

Banda e njohur kriminale e Igor Rusit quhej ‘Pajdek’, të cilët grabisnin, ku pjesë e saj ishte edhe Afrim Bejzaku. Kujtojmë që serbi Igor Rusi është arrestuar në dhjetor të 2017-ës nën akuzën e 5 vrasjeve. Serbi ka vrarë 3 persona në Spanjë dhe dy të tjerë në Itali./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat