fbpx

Kaq shumë ngjajnë, kjo është vajza 11-vjeçare e aktores Jessica Alba

jessica-alba.jpg
Aktorja e njohur Jessica Alba është parë duke shëtitur me familjen në Los Angeles. 34-vjeçarja po shkëlqente me pamjen në këtë paraqitje bashkë me burrin e saj Cash Warren dhe fëmijët e tyre. Jessica kishte veshur një bluzë me vija të bardha e të zeza, dukej e thjeshtë e plot stil.

Ajo që ra në sy ishte ngjashmëria me vajzën e saj të madhe 11 vjeçare, e cila ishte veshur sikur e ëma.

E gjithë familja dukeshin në disponim të mirë derisa po shijonin çdo moment rrugëve të Los Angelesit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303