fbpx

Karantina bashkon bashkë Travis Scott dhe Kylie Jenner

maxresdefault-5.jpg

Travis Scott dhe Kylie Jenner janë karantinuar së bashku.

Dyshja janë izoluar së bashku për shkak të vajzës Stormi, e cila po kalon kohë me prindërit.

Travis publikoi një video  të Stormit duke vallëzuar në një pishinë me këngët e Daft Punk në sfond.

Ndërkohë Stormi ka qenë me mamin Kylie gjatë karantinës, kështu që kjo video mund të nënkuptojë se Travis është akoma duke kaluar kohë me ta gjatë pandemisë tani që të gjithë janë izoluar.

Nuk mund të flasim ende për një ribashkim të dyshes pasi ata ende nuk kanë konfirmuar diçka konkrete.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303