31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Katy Perry dhe Orlando Bloom zyrtarisht të fejuar!

spot_img

Surprizë!!!

Këngëtarja e njohur Katy Perry dhe aktori i famshëm Orlando Bloom sapo janë fejuar.

Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram.

Dyshja ka zgjedhur të fejohen pikërisht në ditën e të dashuruarve për “Shën Valentin”.

Për ju që jeni detajista, një foto e unazës së fejesës nga afër!

Nëse po pyesni me vete janë diamant apo jo?!

Sigurisht që gurët e saj janë diamant.

Orlando gjithashtu shkruan duke e pohuar me të njëjtën foto dhe me shkrimin:

“Gjithë jetën”

Lidhja mes tyre ka pasur situata tensionuese por duket se tani janë rikther më të bashkuar se kurrë./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat