fbpx

Katy Perry publikon klipin e ri dhe shfaqet me barkun e rrumbullakosur

QQAHMSSV3REWXDQ3CRICL27WVU.jpg

Këngëtarja e famshme, Katy Perry, ka publikuar videoklipin e ri muzikor për këngën e saj “Daisies”, teksa ka shfaqur barkun rrumbullak.

Katy dhe Orlando Bloom janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Këngëtarja do të performojë këngën drejtpërdrejt në Amazon Music të premten dhe më pas ajo do ta interpretojë atë përsëri në finalen e sezonit American Idol të dielën në mbrëmje.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303