fbpx

Kavajë, zbardhen 13 grabitje banesash

policia-1-1.jpg

Ka përfunduar me sukses një operacion policor, ku u zbuluan 13 vjedhje banesash në Kavajë dhe fshatrat përreth.

Operacioni është zhvilluar në bashkëpunim mes Komisariatit të Policisë së Kavajës dhe Gjykatës së shkallës së Parë, Kavajë.

Për këtë ngjarje, janë ndaluar 4 persona të cilët janë arrestuar.

Personat e kapur janë të moshave 19, 25, 27 dhe 43 vjeç./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303