21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

“Kë do të doje të puthje”? Iliri habitet dhe zhgënjehet nga zgjedhja e Arjolës: Varja, u përpoqëm kot…

spot_img

Siç dihet “Vëllai i Madh” preferon që t’i vendosë banorët përballë sfidave të ndryshme.

Mbrëmë ata do të duheshin t’i përgjigjeshin disa pyetjeve pikante ose në të kundërt do të duhet të pinin alkool.

Çifti i parë që ekzekutoi këtë sfidë ishte Arjola dhe Iliri. “Kë do të doje të puthje”,- ishte pyetja e drejtuar nga Iliri.

Nëpërmjet një përgjigjeje të zgjuar, Arjola zgjodhi Monikën si banorin me të cilën do të donte të shkëmbente një puthje. Kjo përgjigje duket se e zhgënjeu Ilirin teksa me humor tha: Varja, kot u përpoqëm.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat