fbpx

Kë po provokon me foton seksi Ilda Bejleri?!

Sa herë që Ilda Bejleri, e cila është një ndër gazetaret sportive më të njohura të ekranit, poston në rrjetet e saj sociale përbën lajm për mediat rozë.

Objekt lajmi është bërë edhe postimi i fundit i saj, ku gjendet e ulur në disa shkallë ku rrjedh edhe ujë, me një vjedhje të lagur ku duket shumë seksi.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve e ka tërhequr përshkrimi që Ilda ka bërë. ‘Unë jam më e mirë se ish-i yt, dhe më e mirë se femra jote e radhës’, shkruan Bejleri. /real-news.tv/