17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Kë zgjedh Monika Lubonja për t’u martuar: Nuk i ndahem…

spot_img

Në emisionin “Shiko kush Luan” të drejtuar nga Luana Vjollca nuk ka se si të mungojnë edhe lojërat.

Mes të ftuarëve ishte edhe Monika Lubonja, një nga aktoret më të bukura shqiptare, e cila u vu përballë koleges së saj Rita Lati.

Monikës i duhej të zgjidhte mes shumë personazhesh si Timo Flloko, Nik Xhelilaj, Dashnor Diko, dhe ajo i qëndroi zgjedhjes së saj deri në fund duke zgjedhur Blerim Destanin, aktorin e talentuar shqiptar.

Meqë Blerim Destani ishte ndër të vetmit i pa martuar ajo tha : “Nuk i ndahem Destanit”

 

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat