17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Kejvina Kthella: Unë nuk jam perfekte…

spot_img

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të njohura të ekranit shqiptar, e cila u bë e njohur si pjesë e emsionit me Ermal Mamaqin, “Xing me Ermalin”.

Modelja ka qenë mjaft e komentuar nëpër rrjetet sociale, madje ajo është vërtet aktive me fotot provokuese që hedh herë pas here.

Në një nga postimet e saj të fundit, Kejvina ka postuar foto të saj me mbishkrimin:

 “E di kush jam. Nuk jam perfekte.Nuk jam femra më e bukur në botë, por jam një nga ato”,-shkruan Kejvina.

Ja dhe një vajzë modeste si Kejvina e cila është komentuar shpesh për shkak të fizikut të bukur të saj, pranon se nuk është perfekte./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat