fbpx

Kejvina provokon, kaq tërheqëse nuk e keni parë

Screenshot_18-10.jpg

Kejvina Kthella ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive që ngacmojnë imagjinatën e gjinisë së fortë.Në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 748 mijë ndjekës, modelja merr vëmendjen sa herë që publikon fotografi.Dhe tani kur jemi në sezonin e verës dominojnë pozat me bikini që vënë në pah format e bukuroshes.

Advertisement

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303