fbpx

Kendall Jenner dhe Devin Booker ndahen pas dy vitesh lidhje

kendall-jenner-and-devin-booker-arriving-for-lunch-at-the-news-photo-1655930280-scaled-e1655969253782-1024x630.jpg

Kendall Jenner dhe Devin Booker janë ndarëe pas dy vitesh lidhjeje. Dyshja e famshme, të cilët u lidhën në vitin 2020, thuhet se janë ndarë prej afro dy javësh. Lajmin e kanë konfirmuar për mediat e huaja burime pranë modeles së njohur.

“Kendall ndihet sikur janë në rrugë të ndryshme”, tha një burim, ndërsa një tjetër tha se të dy “kanë pasur diskutime për të ardhmen e tyre, por nuk janë në të njëjtën faqe”. Burimi theksoi se problemet nisën pasi u kthyen nga dasma e Kourtney Kardashian.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303