16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Kendall Jenner, e zhveshur në dëborë

spot_img

Supermodela Kendall Jenner është një ndër personazhet më me influencë tek vajzat adoleshentë. Gjithashtu, ajo është një ndër modelet më të kërkuara dhe të paguara në fushën e modës.

Së fundmi, modelja ka postuar një foto në rrjetin social, ‘Instagram’, e cila shfaqet e veshur me rroba banjë dhe me një gotë në dorë. Bukuroshja 22-vjeçare ka zgjedhur këtë mënyrë për të përshëndetur fansat e saj nga Aspen./real-news.tv 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat