fbpx

Kendall Jenner pozon nudo vetëm me një palë sandale të bardha

KENDALL Jenner është fotografuar krejtësisht e zhveshur – përveç një palë sandale me takë të lartë. Modelja 23-vjeçar ka pozuar per revistën Vogue Italy, nga fotografi i famshëm Mert Alas i cila nuk ka hezituar të ndajë një foto në instargarmin e tij.

 

Gjithashtu modelja ndau në Instagramin e saj një foto nga seti fotografik i Voge Italy ku shkruan se ishte një nga fotot e saj të preferuara qe kishte realizuar ndonjëherë. Ajo shtoi:

“Nuk mund të presim që ju të shihni pjesën tjetër, ëndrra të bëhet e vërtetë!”

 

Kendell duket e mrekullueshme dhe mesa duket ka realizuar një nga ëndrrat e saj me të mëdha.

 Kendall is Vogue Italy's latest cover star

 Kendall is no stranger to showing off her enviable figure

 Kendall walking the Victoria's Secret Fashion Show last year