fbpx

Kënga e Dua Lipës, kolonë zanore në filmin thriller

swansongheader.jpg

Këngëtarja e njohur britanike me origjinë nga kosova Dua Lipa, do të jetë pjesë e një filmi i cili pritet të dalë në shkurt të vitit 2019.

Filmi “Alita: Battle Angel” pritet të shfaqet në kinema dhe është i zhanrit thriller/fantashkencë.

Kënga e Dua Lipës do të jetë kolona zanore e filmit.

Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtarja, përmes postimit në llogarinë e saj personale në Instagram. /Real-news.tv/

 

 

 

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *