fbpx

Këngëtari Blero nxjerr foton nga Spitali dhe zbulon se është infektuar nga COVID

Blero.jpg

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka zbuluar se është prekur nga COVID dhe ka arritur të dalë fitimtarë nga betaje.

Në profilin e tij në ‘Intastory’, Blero ka publikuar një foto, ku shihet që ka dorën në serum.

“Covid-in e kalova, tashn angin, haj medet haj 2020, hajër inshallah.” shkruan Blero në postimin e tij.

Sakaq, Blero nuk ka treguar më shumë detaje se ku është infektuar, apo nëqoftëse edhe familja e tij është prekur.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303