Këngëtari dhe aktori i njohur ndahet nga gruaja, lidhet me vajzën 30 vjet më të re

Aktori dhe këngëtari i njohur amerikan Jamie Foxx është raportuar se i ka dhënë fund lidhjes së tij me aktorën 40 vjeçare  Katie Holmes me të cilën ishte prej 6 vitesh, transmeton Indeksonline.

Foxx, 51 vjeçar flitet se i ka dhënë fund kësaj romance për shkak se kishte një lidhje të fshehur. Mediat si TMZ kanë raportuar se ai është në lidhje tanimë me këngëtaren e re 21 vjeçare Sela Vave.

3-28 2-42 1-39 Screenshot_5
<
>

Ata janë parë së bashku në një klub nate duke shuar të gjitha dyshimet për një lidhje në mes tyre.

Kjo nuk është hera e parë që ata janë parë bashk, pasi ishin parë edhe më heret por askush nuk e kishte pritur se mund të ketë diqka më shumë se ndonjë bashkëpunim artistik në mes tyre.