20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Këngëtari i njohur ka vendosur të heqë dorë nga muzika

spot_img

Michael Buble ka vendosur të mos jetojë më jetën në qendër të vëmendjes dhe shumë publike.

Ai ka lajmëruar se planifikon të ‘pensionohet’ nga industria e muzikës pasi ka pranuar se nuk e ka më dëshirë famën pas betejës së djalit të tij 3-vjeçar me kancer, përcjell Gazeta Express.

Gjatë një interviste emocionuese, të fundit nga ai, Buble ka folur hapur për impaktin që ka pasur sëmundja e Noah te çifti.

Buble është i martuar me aktoren e njohur argjentinase, Luisana Lopilato, ndërsa çifti kanë tre fëmijë bashkë.

“E gjithë qenia ime ka ndryshuar. Perceptimi im për jetën. Nuk e di nëse mund ta përballoj këtë bisedë pa qarë. Dhe unë kurrë nuk e kam humbur kontrollin e emocioneve të mia në publik”, ka thënë ai për revistën e fundjavës për Daily Mail.

Sidoqoftë, Michael Buble ka bërë muzikë sërish pas përmirësimit të gjendjes së djalit dhe albumi i tij i ri ‘Love’ do të publikohet muajin tjetër, më 16 nëntor./Gazeta Express/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat