16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Këngëtari shqiptar performon para Jlo dhe Sia-s

spot_img

Këngëtari më i ri mes yjeve të mëdhenj që pritet të shkëlqejë nëpër botë ka performuar me rastin e festës së Krishtlindjeve përpara Jennifer Lopez dhe Sia-s.

Bëhet fjalë për Albert Stanaj.

Në videon e publikuar në Instagram, JLo dhe Sia shihen teksa dëgjojnë me shumë vëmendje këngëtarin shqiptar dhe shijojnë zërin e tij të mrekullueshëm live.

Jlo duket e mahnitur nga zëri i mrekullueshëm i Stanajt dhe duket se po e dëgjon me shumë vëmendje krah të dashurit të saj Alex Rodriguez./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat