fbpx

Këngëtari shqiptar përleshet me grushta/video

maxresdefault.jpg

Reperi i njohur shqiptar Noizy është përfishrë në një sherr të dhunshëm në Itali.

Disa faqe sociale kanë publikuar video të cilat kanë bërë xhiro të bujshme në internet.

Noizy shihet në video duke u përleshur me grushta, me persona të paidentifikuar dhe miqtë e tij, të cilët tentojnë ta largojnë nga sherri, për ta futur në makinë./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *