Këngëtarja e famshme pozon toples

Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pas lidhjes më të fundit romantike me aktorin Channing Tatum.

Dhe sikur të mos mjaftonte kjo, Jessie J përdori një truk për t’i bërë akoma më pikante gjërat me një foto ku shfaqej topless.

Këngëtarja e famshme ka pozuar së fundi në Instagram, e veshur vetëm me mbathje, ndërsa ka hequr reçipetat për të shijuar një vakt ushqimi.

31-vjeçarja duke shumë në formë teksa bën komentin e paparë për vapën, si shkaktarja kryesore e zhveshjes së saj.

Fotoja e fundit vjen pas një aventure të fundit meksikane me të dashurin e  ri Channing Tatum, lidhja me të cilin duket se po bëhet më e fortë që kur u zbulua në tetor të vitit të kaluar.