Këngëtarja e famshme vendos të martohet

E mbani mend Emma Bunton?

Ylli i “Spice Girls” dhe partneri i saj Jade Jones kanë vendosur më në fund ta kurorëzojnë dashurinë e tyre.

Historia e tyre e dashurisë ka nisur që në vitin 1998 dhe ka pasur mjaft luhatje me ndarje dhe bashkime, por duket se vitet e fundit çdo gjë ka shkuar më së miri.

Sipas  Sunday Mirror, çifti u pa në Enfield Register Office në Londër ku njoftuan mbi dëshirën për t’u martuar.

Emma dhe Jade kanë madje edhe dy fëmijë bashkë, dy djem, 11 dhe 7 vjeç./real-news.tv