fbpx

Këngëtarja e njohur shfryen hundët dhe hedh pecetën në mes të fansave

Screenshot_39-3.jpg

Mbrëmjen e djeshme Taylor Swift ishte e pranishme në një koncert në Zelandën e Re.

Për një moment asaj ju desh të ndërpriste pak koncertin për t’u kujdesur për veten. Gjatë kohës që po këndonte binte shumë shi dhe këngëtarja nuk ishte në gjendje të mirë shëndetësore, për shkak se ishte e ftohur.

Pasi ndërpreu këngën në mes ajo shfryu hundët dhe vendoi që pecetën ta hidhte në rreshtin e parë, ku ndodheshin fansat e saj. Shumë persona e kanë quajtur si një situatë qesharake, ndërsa disa të tjerëve nuk u ka pëlqyer aspak veprimi i Taylor.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *