Këngëtarja e puth në sy të gruas, Ylli Baka rrëfen ç’ndodhi atë ditë: Po ç’a të bëj, ajo po më…

Këngëtari i njohur, Ylli Baka, ka rrëfyer në Thumb On një ndër episodet më të sikletshme që ka kaluiar gjatë gjithë jetës.

Gjatë emisionit, Ylli tregoi një rast kur bashkëshortja e tij ishte bërë xheloze për shkak të një këngëtareje.

“Po ktheheshim para disa vitesh nga jashtë. Edhe vjen një këngëtare. Ajo më dëgjonte mua, dhe donte të bënte karrierë. Më tha kam ardhur me një poet. U nisa me autobus. Vjen ajo këngëtarja na takon, puth e bëj mua. Unë me vete ik o dreq ça po bën. Takoi dhe nusen time e pyet çfarë bëre mirë? 24 orë pa folur. Unë i thoja po çfarë të bëj”, tregoi Ylli.