fbpx

Këngëtarja konfirmon ndarjen nga partneri me një video duke bërë twerk

Pas një lidhjeje 2-vjeçare Jessie J dhe Channing Tatum i kanë dhënë fund lidhjes mes tyre.

Ka qenë vetë artistja Jessie J që e ka konfirmuar ndarjen nëpërmjet një videoje teksa bën twerk.

“Jeta beqare në pandemi”, ka shkruar ajo përbëri, duke treguar se ndihet shumë e lumtur edhe vetëm.

 

Duket se tashmë nuk ka më kthim pas dhe Jessie është duke e shijuar maksimalisht të qënurit beqare.