fbpx

Këngëtarja Nicole Scherzinger në përpjekje për tu bërë nënë për herë të parë në moshën 42-vjeçare

Këngëtarja e famshme Nicole Scherzinger,  është duke u përpjekur për të bërë një fëmijë me partnerin e saj, Thom Evans.

42 vjeçarja, thuhet se është gati të krijoje nje familje.

Burimet tregojnë për “The Sun”:

‘Thom u tha miqve se ai po merrte shtesa për të rritur pjellorinë.

‘Nicole dhe Thom janë shumë të dashuruar dhe kanë pasur biseda serioze për gjithçka, nga martesa tek bebet.

‘Thom jeton aktualisht me vëllain e tij në Londër, e cila vështirë se bën një fole dashurie romantike. Ata po kërkojnë të blejnë një shtëpi së bashku pasi bllokimi nga pandemia të ketë mbaruar ‘.

Përfaqësuesi i Nicole nuk pranoi të komentojë lidhur me këtë çështje.

Ndërkohë MailOnline ka kontaktuar gjithashtu me përfaqësuesit e Thom.

 

 

Burimi: The Sun

REAL NEWS