fbpx

Këngëtarja shqiptare dërgohet në spital pas mbidozës së drogës

Screenshot_6-23.jpg

Një ngjarje e papritur është shënuar ditën e djeshme në Kosovë, pasi këngëtarja nga Kukësi, e njohur si Baby G, u gjet në gjendje të rëndë.
Burime të “IndeksOnline” bëjnë me dije se, Baby G u kap nga policia me lëndë narkotike, mbrëmjen e së shtunës, në Prishtinë.
Ajo u gjet nga policia në gjendje të rënduar shëndetësore për shkak të një mbidoze droge dhe përzierjes së lëndëve narkotike.
Pas arrestimit ajo u dërgua në Urgjencës e Kosovës, më pas u transferua në Spitalin e Psikiatrisë, ku vazhdon të qëndrojë ende.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303