fbpx

Këngëtarja shqiptare jep lajmin e ëmbël, nxjerr foton që se prisnim

Para një viti këngëtarja shqiptare Dafina Dauti, kurorëzoi në martesë lidhjen e saj dhe nuk kaloi shumë kur dha lajmin e bukur se do të bëhej nënë për herë të dytë.

Bebushja e Dafinës sapo ka ardhur në jetë dhe këngëtarja nuk mund të ishte më e lumtur se kaq. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, portrertin e embël të vajzës së sapo lindur, madje na ka treguar edhe emrin.

Kaylee, do të quhet vogëlushja.

Kujtojmë se, Kaylee është fryt i martesës së saj të dytë, sepse nga martesa e parë këngëtarja ka edhe një tjetër vajzë të quajtur Elizabet.