fbpx

“Keqmenaxhim i palaços ndaj…”, PD plas videon kundër Ramës

SELIA-BLU.jpg

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka bërë një reagim në rrjete sociale, ku ka postuar një video.

Ai thekson se kryeministri Edi Rama shpërdoroi miliona euro për interesat dhe inatet personale në Gjykatën Ndërkombëtare të Arbitrazhit.

REAGIMI I ALIBEAJT
Simptoma më e dallueshme e patologjisë së deluzionit është krijimi i një realiteti paralel dhe mospranimi i atij faktik nga ana e të sëmurit.
Kostot e arbitrazheve të humbura, për fatin tonë të keq, janë realitet i bazuar te keqmenaxhimi i palaços, që mendon se duke gënjyer me zë të lartë, do të na infektojë me patologjinë e tij.
Ora e ndryshimit nuk është larg!

https://www.facebook.com/EnkelejdAlibeaj/videos/805759280237181

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303