fbpx

Kërcënohet me jetë polici shqiptar, ky është mesazhi i koduar që gjeti para derës së shtëpisë së tij

download-1.jpg

Një pjesëtar efektiv policie edhe kërcënuar me jetë në Kosovë. Ai ka gjetur 10 fishekë para derës së oborrit të tij.Ai dyshon se kjo kanosje lidhet me punën e tij në polici. Policia njofton se është duke e hetuar rastin.

Njoftimi i plotë i policisë:

KANOSJE NDAJ PERSONIT ZYRTAR/ Gjilan 20.11.2021-13:29. Ankuesi mashkull nga Kosova, pjesëtar i PK-së, ka raportuar se para derës së oborrit, ka hasur 10-fishekë të kalibrit 7.62 mm. Ankuesi dyshon se kjo është kanosje dhe ndërlidhet me punën e tij në polici. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori. Rasti është duke u hetuar.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303