fbpx

Kërkohej nga policia për drogë, kapet 31-vjeçari nga Tepelena

Policia e Tepelenës ka arrestuar ditën e sotme një 32-vjeçar me iniciale ‘E.K’, pasi akuzohet se kultivonte bimë narkotike.

Sakaq, më herët shtetasi i mësipërm ishte shpallur në kërkim dhe materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.