fbpx

“Kështu më the dhe herën e kaluar”. Çfarë tha Stresi në seancë që nxiti reagimin e Gjykatësit?

tresi.jpg

Reperi Arkimed Lushaj ose i njohur me emrin artistik Stresi është një nga të arrestuarit për protestën që u organizua në 8 janar në selinë e PD-së.

Stresi, para gjykatësit tha se është hera e parë për të që arrestohet pa bërë gjë.

Stresi: Është hera e parë që arrestohem pa bërë asgjë

Gjyqtari: kështu me ke thënë dhe radhën e parë

Stresi: Atëherë foli avokati, jo unë.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303