Këto janë prapaskenat e komedisë “Dy gisht mjaltë”

Në kinematë shqiptare është duke u dhënë filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin.

Një komedi kjo që po pëlqehet tej mase nga publiku shqiptar, teksa sjellë skena mjaftë komike këngëtaren dhe aktorin shqiptar.

Ermali  ka postuar në llogarinë e tij Instagram prapaskenat e këtij filmi dhe është akoma më shumë per të qeshur