fbpx

Këto janë shenjat e horoskopit më pa fat në dashuri për muajin Korrik

horoskopi-cifte.jpg

Peshorja

Shenja më e pafat për muajin Korrik dhe që mban vendin e parë është Peshorja. Muaji do të jetë i rëndë për shkak të pozitës së pafavorshme të shumë planeteve.

Ndikimet negative sidomos në vendin e punës, një pikë e lënduar për Peshoren, e çila është shumë e lidhur me profesionin.

Saturni në Briçjap krijon ngadalësime, Jupiteri dhe Mërkuri e bëjnë të vështirë gjetjen e kontakteve dhe mundësive të reja për ndryshime.

Virgjëresha

Për ata që kanë lindur me shenjën zodiake të Virgjëreshës, muaji korrik 2020 do të jetë veçanërisht kritik në frontin e ndjenjës.

Me Venusin e pafavorshëm, tensionet në jetën në çift, të përjetuara tashmë nga Virgjëresha në muajt e fundit, do të theksohen.

Ky bllokim vuri në provë partneritetet dhe martesat dhe i bëri njerëzit të lindur në shenjën e Virgjëreshës dhe partnerët e tyre përkatës të reflektojnë mbi vërtetësinë e bashkimit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303