fbpx

“Këto janë të këqijat kur je live’/ Ardit Gjebrea nuk mban dot lotët në emision, vajza dhe gruaja…

Si rrallë herë, moderatori Ardit Gjebrea nuk ka mundur të mbajë dot lotët në finale e djeshme të “Poëer Kids” ku fitues u shpall Joeli. Teksa ky i fundit po shikonte një video-mesazh të nënës së tij, ai u prek nga fjalët e bukura të së ëmës dhe u përlot.

Bashkë me të nuk i mbajti lotët as moderatori Ardit Gjebrea. Arditi kujtoi nënën e tij të ndjerë, që u largua nga jeta rreth 2 vite më parë. Të pranishëm në program ishin edhe bashkëshortja e tij me vajzën, të cilat e duartrokitën.

“Këto janë të këqijat kur je live në program”, tha moderatori me lot në sy duke u munduar të kalojë këtë moment.