Këto ngjyra flokësh do të bëjnë namin këtë vit!

Nuk ka mënyrë më të mirë për ta nisur vitin 2019 sesa të eksperimentosh me ngjyrat e flokëve. Bazuar në disa këshilla profesionistësh, nëse doni të ndryshoni look-un tuaj, këto janë trendet që duhet të ndiqni.

– Ngjyrat korale si PANTONE

Është një ngjyrë e veçantë, lehtësisht e kombinueshme dhe një ngjyrë që tërheq shumë vëmendje.

– Nuanca bjonde

Nëse doni t’i jepni flokëve tuaj një pamje tjetër, provoni të shtoni pak nuanca bjonde. Është ngjyra e duhur pasi shkon me të gjitha tonet e lëkurës.

– Nuancat e bakrit

Nëse jeni brune ju sugjerojmë të provoni nuancat e bakrit.

– Bjonde platin

Një tjetër lloj bjonde. Është shumë e hapur me një nuancë të lehtë blu. Kjo ngjyrë shkon me lëkura të bardha, ndersa të tjerët mund të provojnë një bjonde pak më natyrale.

– E zeza

Kjo ngjyrë ka qenë gjithmonë në listën e ngjyrave të flokëve për sezonin e dimrit dhe do vazhdojë të jetë.

Ngjyra e zezë do i bëjë flokët tuaj të duken me më shumë shkëlqim./real-news.tv

Lër një koment