fbpx

Këto ngjyra të flokëve do ju bëjnë të shkëlqeni këtë dimër

b23066bc1088ccccfd81b3f376d16f65.jpg

Dimri tashmë është afër, por ky nuk është një justifikim për të lejuar që ngjyra e flokëve tuaj të lihet pas dore.

Këtu ju sjellim ngjyrat më në trend për këtë sezonë. Nga ato që dëshirojnë të ndërrojne pamjen e tyre e deri te ato të cilave ju duhet vetëm një rifreskim, këtu ka dicka për të gjithë.

E kuqe e errët

Kjo e kuqe e pasur është një plotësues i përsosur për tonet më të bardha të lëkurës dhe për veshjet e errëta të dimrit.

Espresso e thellë

Sipas ambasadorit dhe ngjyruesit të markës Redken, Matt Rez, kjo hije funksionon sepse “gjatë dimrit toni i lëkurës tuaj ka tendencë të bëhet më i bardhë dhe më i lehtë nga një ose dy hije – ngrohtësia dhe pasuria e një ngjyre ekspresi vërtet ekuilibron atë bukur”.

Rosé dimri

“Hijet e trëndafilave janë gjithmonë të njohura sepse janë interesante,” shpjegon mjeshtri ngjyruese Stephanie Brown, e cila punon me Kate McKinnon. “Rozë e butë e zbehtë duket absolutisht engjëllore në motin e dimrit.”

Gështenjë kafe

Meqenëse kjo bie në mes të spektrit të ngjyrave të flokëve, ajo funksionon me flokët e shumicës së njerëzve. Kjo ju shton një thellësi dhe shkëlqim flokëve tuaj të cilat janë të nevojshme gjatë sezonës së ftohtë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303