fbpx

Këto veshje duhet t’i keni patjetër në dollap këtë vjeshtë

Sezoni i vjeshtës sjell ndryshime të reja në garderobën e çdo vajze. Vjeshta është stina ideale për të treguar veten dhe për të qenë aq të guximshme sa duam. Pulovrat e rehatshme, xhaketat, aksesorët e shumtë dhe pantallonat e lëkurës tregojnë se vjeshta ka arritur dhe se ne nuk i friksohemi asaj.

Tani që tetori mbërriti, jemi në momentin e duhur për të eksperimentuar. Nëse ende nuk dini cfarë të vishni e ndiheni të pa inspiruara për këtë stinë atëherë hidhini një sy veshjeve më të famshme aktualisht të orientuara nga stili i rrugës.

1 2. 3 4 5 6
<
>