27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Këtu diçka nuk shkon’. Artan Hoxha flet për rezultatet ePS dhe hedh dyshimet

spot_img

Gazetari i njohur Artan Hoxha me një status ironik në rrjetin social Facebook komenton heshtjen e kryeministrit Edi Rama për rezultatin e deritanishëm.

“Epo projeksionet bazuar mbi rezultatet e deritanishme, e nxjerrin mazhorancen fituese me 77 mandate dhe udheheqesi duron kaq shume e nuk flet, ketu diçka nuk shkon…”, shkruan Hoxha.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat