Khloe Kardashian kopjon veshjen dhe pozën e Kylie Jenner

Familja që ndan rroba së bashku, qëndron së bashku dhe në mënyrë të qartë , Kylie Jenner nuk është kundër kreditimit të një rroba banje për motrën Khloé Kardashian.

Ylli televiziv, 34 vjeçare, postoi një fotografi që kishte të veshur një palë bikini nga Onia derisa ishte në pushime në Turks dhe Caicos të shtunën. Kylie kishte veshur kostum të njëjtë në janar të këtij viti duke vizituar po të njëjtin ishull.

 

 

Përveç veshjes së njëjtën, Khloé madje shkoi aq larg sa që vodhi edhe pozicionin e njëjtë të fotografisë të cilën e publikojë në Instagram. Është e qartë se ato të dyja janë në sinkronizim.

Kjo nuk është hera e parë që Kardashianët janë parë në veshjet e njëjta. Kendall Jenner njëherë blerë aksidentalisht me të cilin edhe Kourtney Kardashian u paraqitë më vonë. Kris Jenner, ndërkohë, është parë në të njëjtën veshje si të Kim Kardashian.

Shpresojmë, Khloe dhe Kylie koordinojnë para se të shfaqen në të njëjtën veshje.