20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Khloe Kardashian thumbon Jordyn Woods

spot_img

Khloe Kardashian ka reaguar sërish në lidhje me tradhtinë e ish bashkëshortit të saj, Tristan Thompson.

Me anë të një video përmbledhëse të ‘Keeping up with the Kardashian’, shihet një moment teksa Khloe po shikonte një video dhe bërtet: ‘Gënjeshtare’.

Të gjithë fansat e këtij show, mendojnë se kjo ka qenë një thirrje ndaj shfajësimit të Jordyn Woods, e cila tha se ishte puthur me ish bashkëshortin e Khloe-s, por nuk ka qenë kurrë i lidhur me të.

Më tej, Khloe ka publikuar edhe disa thënie në Instagram, ku mund t`i referohen Jordyn-it.

“Qëndro larg nga njerëzit që bëjnë viktimën, duke e ditur që janë në faj!”, është një prej tyre. /real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat