fbpx

Kiara Tito tejkalon limitet, si kurrë më parë, s’lë vend për imagjinatë!

U bë e njohur si një nga moderatorët më të suksesshme dhe fytyrat më të dashura të ekraneve shqiptare.  Bëhet fjalë për Kiara Tito e cila tashmë është fokusuar edhe si blogere e që po i ecën mbarë.

Bukuroshja shqiptare duke qenë mjaft e ndjekur në rrjetet sociale sjell vazhdimisht fotosesione të ndryshme, por këtë herë ka kaluar limitet e saj duke pozuar gjysmë e zhveshur.

Kiara në pozën e re shihet e veshur në një kostum të zi elegant, ndërsa nuk ka hezituar të zbërthej pjesën lartë duke provokuar me gjoksin seksi.

Kujtojmë që Kiara është tejet e përfolur edhe për jetën e saj private, në media u komentua për lidhjen në mes të saj dhe Butrint Imerit, por dyshja asnjëherë nuk e pranuan.