Kida flet për raportin me Taynën : “Kam ndenjur dhe…”

Pak kohë më parë në media u përhap një lajm ku thuhej se këngëtarja e njohur Kida nuk kishte marrëdhënie të mira me reperen Tayna.

Në atë kohë këngëtaret nuk reaguan lidhur me lajmin, megjithatë ditën e sotme Kida e ftuar në emisionin “Pushime on top” ka zbuluar se me reperen ka raporte shumë të mirë dha ata nuk janë zënë asnjëherë.

“ S’e kam takuar Taynën?” Jo unë me të kam ndenjur personalisht. Kam ndenjur dhe kam shoqëri”, ka treguar Kida

E pyetur për marrëdhënien me kolegët e saj, këngëtarja është shprehur se me të gjithë ruan marrëdhënie të veçanta dhe me asnjërin prej tyre nuk ka patur debate.

/real-news.tv/