fbpx

Kida mahnit me imazhet e reja!

kidddaa.jpg
Është e re në moshë, por ajo ka arritur të ndërtoj një karrierë të suksesshme dhe numëron hite të shumta.

Këngëtarja simpatike, Kida përveç për muzikë e saj komentohet shumë edhe për paraqitjet e të cilat janë çdo herë unike, shkruan Indeksonline.

Kida edhe një fotografit që hedhë në faqen e saj në Instagram vjen joshëse dhe plotë sharmë, e tillë këngëtarja erdhi edhe në imazhet e fundit.

Në një veshje me shumë stil, të veçantë dhe atraktive, Kida dukej seksi dhe në vuri në pah linjat e saj perfekte.

Ndërkohë, Kida tashmë ka nisur punën për projektet e reje dhe vazhdon të jetë aktive me koncerte.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303