‘Kije mendjen tek m*ti që ke bërë’, mesazhi për Etilda Gjonajn

Anëtarja e Kryesisë së LSI, Elona Guri, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka komentuar deklaratën e ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila tha se dhuna në protestën e mbrëmshme është e papranueshme dhe për këtë arsye inkurajoi organet përgjegjëse të bëjnë drejtësi.

‘Etildën nuk e shqetëson aq shume kapja e atij qe beri shurrën tek Kryeministria, as e protestuesve te tjerë. Mos ja merrni per ters se ajo lexon çfarë t’i vene përpara. Ne fakt mendjen e ka vetem tek Nazeri. Se me ekstradimin e tij, ajo i ka bere m… te gjithë ligjeve dhe procedurave. Ai e le pa gjume. Do jete shume e shpejte ajo kohe kur nuk do e mbroje dot me as Arta.

Etilda kije mendjen tek m.. qe ke bere, mos u merr me shurren qe i bejne Kryeministrit, se ata sipas rasteve se ku e bejne, i ze edhe shok’, shkruan Elona Guri. /real-news.tv/