fbpx

Kim Kardashian asgjë para saj, të pasmet e saj po trullosin meshkujt (Foto)

Screenshot_54-3.jpg

Ajo është një ndër femrat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht – dhe po i bën konkurrencë serioze Kim Kardashianit.

Maria Villalba numëron mbi 247 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse, shkruan Gazeta Express.

Se pse modelja seksi 30-vjeçare nga Venezuela ka aq shumë ndjekës ju tregojnë më së miri fotografitë më poshtë

Screenshot_30 Screenshot_31 Screenshot_32 Screenshot_33 Screenshot_34 Screenshot_35 Screenshot_36 Screenshot_37 Screenshot_38 Screenshot_39 Screenshot_40 Screenshot_41 Screenshot_42 Screenshot_43 Screenshot_44 Screenshot_45 Screenshot_46 Screenshot_47 Screenshot_48 Screenshot_49 Screenshot_50 Screenshot_51 Screenshot_52 Screenshot_53
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *