18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Kim Kardashian e fiksuar pas Johnny Depp: Ai ishte i mrekullueshëm…

spot_img

Kim Kardashian ndoshta më e famshmja e familjes Kardashian, ka miliona ndjekës dhe ka ndërtuar markën e saj miliarda dollarëshe.

Megjithatë, duke pasur parasysh bujën rreth Depp dhe padinë e tij për shpifje kundër Amber Heard, një intervistë e dhënë nga Kardashian në vitin 2020 është kthyer në qendër të vëmendjes.

“Unë isha e fiksuar pas Johnny Depp kur isha adoleshente”, tha Kardashian për Daily Life të Australisë.

“Mendova se ai ishte shumë i nxehtë. Ai ishte i mrekullueshëm dhe veçanërisht kur ishte me Winona Ryder dhe më pas me Kate Moss. Më pëlqente të shikoja çiftet dhe të pyesja veten se çfarë ishte ajo që i tërhiqte ata tek njëri-tjetri”.

“Unë nuk shkova pas djemve të ‘këqij’ si rregull i përgjithshëm dhe kurrë nuk shkova pas djemve të ‘ndejave’, por sigurisht që isha e tërhequr fizikisht nga Johnny Depp“.

Ndërkohë që Kardashian ishte e martuar me reperin Kanye West në atë kohë, dyshja tani janë ndarë.

Ylli i “The Kardashians” tashmë është në një lidhje me komedianin Pete Davidson.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat