fbpx

Kim Kardashian frymëzohet nga dasma e saj për koleksionin e ri

Kim Kardashian bëri të ditur duke paralajmëruar fansat e saj lidhur me koleksionin e ri të produkteve kozmetike të cilat ishin një frymëzim nga dasma e saj.

Emrin e produkteve të bukurisë ajo e quajti Mrs. West Collection.

Kjo linjë përfshin paleta për sytë, rimel, lapsa, buzëkuqë dhe një sërë produktesh të tjera.

Disa nga fotot më të bukura të kësaj dite të shënuar për Kim-in janë përjetësuar në ambalazhin e këtyre produkteve.

Ajo ka publikuar gjithashtu edhe disa foto i setit të ri fotografik ku pozon mbi një kal të bardhë.

/real-news.tv