Kim Kardashian merr dhuratën 14 milion dollarëshe nga…

Për të gjithë ju që ende nuk e keni marrë dhuratën e Krishtlindjeve me siguri që dhurata e Kim do t’iu demoralizojë.

Bashkëshorti i saj Kanye West ka menduar një dhuratë “modeste” për gruan e tij.Një shtëpi e cila ka kushtuar 14 milion dollarë!

Ai i ka blerë asaj një shtëpi në Miami ku burimet e TMZ tregojnë se shtëpia ka 4 dhoma, 5 banja dhe një tarracë të madhe.

Kim nuk se si të mos jetë e lumtur me këto dhurata që i bën bashkëshorti i saj Kanye West./real-news.tv

Lër një koment